Öykü Gürman Kimdir, Nereli, Boyu, Yaşı, Hayat Hikayesi


Atv ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz’ adlı dizide canlandırdığı ‘Asiye’ karakteriyle büyük bir ilgi ve beğeni toplayan güzel oyuncu ve şarkıcı Öykü Gürman‘ kimdir, aslen nereli, boyu, yaşı, kilosu nasıldır, göz rengi ve saç rengi nedir gibi soruları kısaca Öykü Gürman hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalışacağız.

Öykü Gürman 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir güzel oyuncu. Küçük yaşlarda müziğe olan ilgisi nedeniyle özel keman dersleri almıştır. Lise yıllarında okulunun konserlerinde keman çalmaya başlamıştır ve katıldığı programlarda bazen solist olarak da yer almıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a giden Öykü Gürman ve keman eğitimine de ara vermeden devam etmiştir.

Öykü Gürman Kimdir?

2007 yılına gelince kardeşi ile birlikte ”Kısmet” ismini verdikleri ilk albümlerini piyasaya çıkarmışlardır. 2009′ da ikinci albümleri ”İki Arada” ise büyük beğeni toplamıştır. İki Arada Albümü radyo ve magazin dünyasından çok çeşitli ödüllerde almıştır. 2014 yılında ”Panzehir” isimli sinema filminde Zeynep karakterini başarıyla canlandıran oyuncu  Aynı yıl içerisinde ”Urfalıyım Ezelden” adlı dizide de rol almıştır. Uzunca bir aradan sonra ekranlara yeniden merhaba diyen Öykü Gürman, 2015 yılında ünlü şarkıcı ve oyuncu Yavuz Bingöl ile hayatlarını birleştirmiştir.

Öykü Gürman Hakkında Kısa Bilgiler

Öykü Gürman Aslen Neresidir: İstanbul

Öykü Gürman Doğum Tarihi: 4 Ağustos 1982 doğumlu ve 36 yaşındadır.

Öykü Gürman Boyu: 1.69

Öykü Gürman Kilosu: 52

Öykü Gürman Saç Rengi :  Kahverengi

Öykü Gürman Göz Rengi: Kahverengi

Öykü Gürman Mesleği :  Oyuncu, Şarkıcı

Öykü Gürman Eğitimi:

Gundemmedia.com & Vikipedi Biyoğrafi Ansiklopedisi

----- mobil reklam -----

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir