Ozan Tufan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu

Bu yazımızda Ozan Tufan kimdir, MesleğiEğitimiOzan Tufan Boyu, Yaşı, Kilosu nasıldır, Ozan Tufan Göz rengi ve saç rengi nasıldır gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu

23 Mart 1995 senesin de Bursa’ nın Orhaneli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Henüz 9 yaşındayken okul futbol takımına katılmıştır. Okul takımıyla çeşitli turnuvalarda oynadığı zamanda da Bursaspor Kulübünün antrenörleri tarafından keşfedilmiştir. 2005 senesinde de lisansı çıkartılan Ozan Tufan 2007 senesinde de minikler futbol turnuvasında 9 golle de gol kralı olmuştur.

Ozan Tufan, Bursaspor A  takımı teknik direktörü Ertuğrul Sağlam tarafından takımına alınmıştır.

2010-2011 yılında Bursaspor U-16 Takımında oynadığı zamanlarda bir sürü sakatlıklar peşini bırakmamış ve yaşadığı sakatlığın da uzun sürmesi sebebiyle de sezonun ilk yarısında hiç top koşturamamış fakat sezonun ikinci yarısında ise yalnızca ve yalnızca 2 karşılaşmada futbol oynayabilmiştir.

2013 yılında ise A Millî Futbol Takımı’na çağrılmış olan ünlü futbolcu Ozan Tufan  büyük takımın da dikkatini çekmiş transfer görüşmeleri yapmışlar ancak 2015 yılının sonlarında Fenerbahçe Spor Kulübüne süpriz bir şekilde transfer olmuştur. Fenerbahçe futbol takımına 5 yıllığına transfer olmuş ve şimdi Fenerbahça formasını giyinmektedir.

Ozan Tufan Hakkında Kısa Bilgi

Ozan Tufan Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Boyu Ve Kilosu

Ozan Tufan Nerelidir: Bursa

Ozan Tufan Doğum Tarihi: 23 Mart 1995 doğumlu ve Nisan 2018 itibarıyla 23 yaşındadır.

Ozan Tufan Boyu: 1.79

Ozan Tufan Kilosu: 70

Ozan Tufan Saç Rengi : Siyah

Ozan Tufan Göz Rengi: Kahverengi

Ozan Tufan Mesleği :  Futbolcu

 

----- mobil reklam -----

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir